Girlanda Balonowa Just Wedding
search
  • Girlanda Balonowa Just Wedding

Girlanda Balonowa Just Wedding

102,00 zł
Brutto

Najlepsze balony w Polsce znajdziesz w sklepie Love Balonowe!

Zaprojektowana przez nas PRZEPIĘKNA GIRLANDA BALONOWA JUST WEDDING w pastelowych i metalicznych kolorach. Do napełnienia powietrzem. Fantastycznie prezentuje się jako główna dekoracja Twojej uroczystości. Możesz umocować ją nad wejściem i stworzyć w ten sposób spektakularną bramę. Dekoracja przykuje uwagę i zachwyci wszystkich gości! Idealnie nadaje się na Baby Shower, Roczek, Urodziny lub inną uroczystość.

Dzięki zjawiskowej dekoracji w łatwy sposób zorganizujesz miejsce do robienia pamiątkowych zdjęć. Pod girlandą doradzamy zamontować dobraną kolorystycznie kurtynę. Na jej tle fantastycznie sprawdza się bukiet balonów z helem oraz balony foliowe w kształcie cyferek.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Najlepsze balony w Polsce znajdziesz w sklepie Love Balonowe!

Zaprojektowana przez nas PRZEPIĘKNA GIRLANDA BALONOWA JUST WEDDING w kolorze pudrowy róż, biel oraz złoto. Do napełnienia powietrzem. Fantastycznie prezentuje się jako główna dekoracja Twojej uroczystości. Możesz umocować ją nad wejściem i stworzyć w ten sposób spektakularną bramę. Dekoracja przykuje uwagę i zachwyci wszystkich gości! Idealnie nadaje się na Baby Shower, Roczek, Urodziny lub inną uroczystość.

Dzięki zjawiskowej dekoracji w łatwy sposób zorganizujesz miejsce do robienia pamiątkowych zdjęć. Pod girlandą doradzamy zamontować dobraną kolorystycznie kurtynę. Na jej tle fantastycznie sprawdza się bukiet balonów z helem oraz balony foliowe w kształcie cyferek.

Girlanda balonowa zawiera:

  • 15 szt. balonów lateksowych wielkości 12,5cm/5"
  • 40 szt. balonów lateksowych wielkości 27cm/10"
  • 30 szt. balonów lateksowych wielkości 30cm/12"
  • 15 szt. balonów lateksowych wielkości 48cm/19"

Girlandę można również odebrać gotową z naszego pięknego sklepu stacjonarnego. Koszt girlandy organicznej to 120-180 zł/metr bieżący. Cena zależy od rodzaju balonów oraz objętości. Dekorację możemy zamontować, wtedy realizacja zamówienia możliwa jest na terenie Poznania i bliskich okolic. Koszt dojazdu liczony jest indywidualnie.

Niezbędne akcesoria do stworzenia girlandy:

  • Taśma do girland
  • Kropki klejowe
  • Żyłka/ cienki sznurek/ wstążka plastikowa/Haczyki samoprzylepne
  • Pompka dwustronna do balonów bądź pompka elektryczna
  • Nożyczki

W JAKI SPOSÓB ZROBIĆ GIRLANDĘ BALONOWĄ CZYLI ŁĄCZENIE BALONÓW

Zbudowana jest z balonów o różnych kolorach, rozmiarach i kształtach. Te w mniejszych rozmiarach używa się w celu zapełnienia ewentualnych dziur, dopełnienie girlandy oraz jako element ozdobny. Dzięki nim girlanda nabiera objętości i wygląda bardziej efektownie. Większe natomiast stosuje się jako elementy główne. Balony napełnij samodzielnie powietrzem. Najwygodniej zrobisz to przy użyciu ręcznej bądź elektrycznej pompki. Balony napełniamy do odpowiednich rozmiarów. Pamiętaj, aby nie były nadmuchane zbyt mocno, ponieważ mogą pęknąć. Ponadto przepompowane balony nabierają kształtu gruszki i będą wyglądać nieestetycznie w girlandzie. Nie ma konieczności pompowania ich do jednakowych rozmiarów, można natomiast zmniejszyć rozmiar balonów o kilka centymetrów. Nie zalecamy jednak znacznego zmniejszania średnicy, gdyż może powodować to znaczną różnicę w odcieniu, która będzie widoczna po połączeniu balonów.

Przy tworzeniu girlandy warto nauczyć się pompować dwa balony naraz, by móc od razu je połączyć ogonkami i związać ze sobą. Najlepiej, gdy łączone ze sobą będą balony różnych rozmiarów (oprócz najmniejszych balonów 12 cm, które powinny być połączone ze sobą oraz największych 60-80 cm, jeżeli takie masz- najlepiej dowiązać je po stworzeniu podstawy girlandy).

Przed połączeniem zawsze należy ugniatać balona. W tym celu najpierw dmuchamy balonik do większego rozmiaru, po czym delikatnie spuszczamy z niego powietrze, a następnie trzymając za ogonek, przykładamy balon na przykład do nogi i delikatnie dociskamy ręką, w której trzymamy ogonek balona. W ten sposób powstanie idealnie okrągły balon.

Takie dwójki balonowe łączymy z kolejnymi dwójkami balonowymi, żeby powstał zbiór czterech baloników. Łączenie ich jest proste - wystarczy skręcić ich ogonki, by się wszystko razem trzymało.

Gdy już wszystkie balony będą nadmuchane zabieramy się do łączenia ich w czwórki- dwie przygotowane wcześniej dwójki składamy ze sobą i dwukrotnie zamieniamy miejscami balony z różnych dupletów.

Jeżeli chcemy zrobić girlandę z balonów, która będzie pięknie rozbudowana, do tej czwórki w podobny sposób dodajemy kolejne dwa balony. Możesz pozostawić kilka czwórek z każdego koloru, które posłużą do rozbudowania girlandy czy zabudowania miejsc, w których jest za mało balonów.

Girlandę można przyczepić do ściany za pomocą samoprzylepnych haczyków. Warto wykorzystać już istniejące na ścianie elementy montażowe takie jak haczyki na obrazki czy karnisze.

Jeżeli nie chcesz bądź nie umiesz skręcać balonów to wykorzystaj TAŚME DO ROBIENIA GIRLAND- Transparentna taśma do tworzenia girland z balonów na całej długości jest dziurkowana. Przez każdy otwór można przeciągnąć końcówkę zabezpieczonego, nadmuchanego balona, w ten prosty sposób tworząc jedno- lub wielokolorowe aranżacje. Natomiast kropki klejowe służą do przyczepiania balonów najmniejszych 5" co robi się zazwyczaj na koniec dekoracji.

Zapraszamy na nasze social media Facebook oraz Instagram Love Balonowe – tutaj znajdziesz wiele zdjęć naszych dekoracji.

W zakładce kontakt są nasze dane adresowe oraz godziny otwarcia.

Istnieje możliwość również DOSTARCZENIA BALONÓW do Klienta na terenie Poznania w ustalonym wcześniej terminie.

BALONY Z HELEM POZNAŃ-Wybierz to miejsce a gwarantujemy że spróbujemy sprostać każdym Twoim oczekiwaniom :)

2 Przedmioty
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.