Marki

Brak marki

Balony

W tej kategorii znajdziecie Państwo wszystkie produkty Balonowe. Dzielimy je na różne rodzaje ze względu na kształt, rozmiar i materiał z którego zostały wykonane. Balony mogą być wypełniane helem lub powietrzem.

Podkategorie

 • Bukiety Balonowe

  Autorskie kompozycje balonów, dobrane z najwyższą starnannością, zgodnie z trendami, modą i pasującymi kolorami, tak aby były w 100% oryginalne, efektowne, ponadczasowe i piękne.

 • Foliowe

  Balony, które zostały wyprodukowane z folii. Cechą charakterystyczną tych balonów jest żywotność, wynosi ona od tygodnia do miesiąca.

 • Gumowe

  w tej kategorii znajdą państwo balony gumowe wykonane z Latexu. Dostępne są w wielu rozmiarach. Żywotność balona gumowego z helem to tylko 10-12h, można wydłużyć tą żywotność do około miesiąca, używając specjalnego żelu HI-FLOAT.

 • Dekoracje Balonowe

  Dekoracje wykonane przy użyciu balonów lateksowych oraz foliowych.

 • Akcesoria

  Akcesoria dla dekoratorów, czyli wszystkie potrzebne narzędzia i przyrządy podczas wykonywania dekoracji.

 • Balony Bubble

  Przepiękne efektowne Balony Bubble, przeźroczyste kule, które wyglądem przypominają bańki mydlane. Po napompowaniu ich średnica to ~50 cm. Wszystkie balony są napełnione helem i przymocowane są na aksamitnej wstążce lub niewidocznej żyłce. Dodatkowo istnieje możliwość  wypełnienie w postaci piórek, konfetti lub małymi balonikami. 

  Balon Bubble można spersonalizować czyli umieścić na nich indywidualny nadruk (dedykację) dla osoby obdarowanej. Przykładowo mogą to być życzenia (Happy Birthday, Wszystkiego Najlepszego) oraz imię solenizanta/ki. Jesteśmy otwarci na propozycje i chętnie zrealizujemy Twój własny projekt.

 • Balony Personalizowane

  Najlepsze balony w Polsce znajdziesz w sklepie Love Balonowe

  Jeżeli chcesz zaskoczyć kogoś bliskiego to podaruj mu Przepiękny Balon Personalizowany z indywidualnym napisem bądź logo. Do napełnienia powietrzem lub helem. Rewelacyjny pomysł na prezent, który wywoła uśmiech u każdej osoby. Projektowane przez nas balony są unikatowe i szczegółowo dopracowane. Balon personalizowany może być częścią bukietu balonowego tworzące zjawiskowe kompozycję związujemy kokardką ze wstążki satynowej. Bukiet balonowy można połączyć z cyferką tworząc jeszcze większy efekt wizualny, który będzie dopełnieniem Twojego przyjęcia! Przechowywany w dobrych warunkach unosi się w powietrzu około kilku dni.

  Balon Personalizowany to doskonały sposób na niespodziankę, ale również podziękowanie czy złożenie gratulacji! W naszej ofercie znajdziesz balony w kształcie gwiazdek, serduszek, kółek oraz kul, personalizację możemy również wykonać na balonie w kształcie Cyferki bądź zwierzątka.

Aktywne filtry