Witaj w świecie Love Balonowe!

Masz trudności z organizacją urodzin?

Nie czujesz się pewnie z doborem dekoracji?

Czy nie wiesz gdzie napełnić balony helem?

Jesteśmy młodą, energiczną firmą a zadowolony klient to dla nas podstawa! Przyjęcie to niezwykła chwila, dzięki której możesz miło spędzić czas z bliskimi, a my sprawiamy że te chwile są jeszcze bardziej magiczne! Zajmujemy się dekorowaniem przestrzeni balonami oraz sprzedażą artykułów dekoracyjnych. Wyjątkowa oprawa pozwala zapamiętać ten dzień na zawsze! Stawiamy na oryginalne wzornictwo i dobrej jakości produkty. Tworzymy piękne aranżacje o niezwykłym klimacie, w domach, ogrodach ale również w restauracjach i wielu innych firmach! Nie boimy się wyzwań! W naszej ofercie znajduję się również dowóz balonów oraz butle z helem! Miłośnicy dobrego designu uwielbiają przyjęcia dekorowane przez nas! Robimy to, po to aby stworzyć kompleksową ofertę najpiękniejszych dodatków na przyjęcia - wszystko w jednym miejscu. Mamy nadzieję że nas odwiedzisz. Posiadamy najpiękniejsze dekoracje SYLWESTROWE, urodzinowe, ślubne i wiele innych!

Firma została założona w 2018 roku przez Magdalenę Skrobańską i Jakuba Kędzierskiego.

Magdalena przez swój talent i szósty zmysł artystyczny potrafi tak wykorzystać balony, aby były one najpiękniejszą i doskonałą dekoracją waszej imprezy, Kuba natomiast nadzoruje wszystkie techniczne aspekty dekoracji. Dbając o jakość i oryginalność oferowanych przez nas usług cały czas wzbogacamy naszą wiedzę licznymi kursami. Dzięki temu nasz zespół jest w stanie sprostać nawet najtrudniejszemu zadaniu i zadowolić każdego klienta. Wspólnie tworzymy dekoracje balonowe w każdej postaci: Bramy, słupy i girlandy balonowe - Brama balonowa to standardowy świderek balonowy wykonywany jest z jednego lub więcej kolorów, może być prostokątna lub ułożona w łuk natomiast girlandy organiczne zbudowane są z balonów różnej wielkości przez co są dynamiczne i powodują efekt wow. Bukiety balonowe - Balony z helem na każdą okazję począwszy od baby shower przez wieczory kawalerskie, panieńskie, śluby, chrzciny, roczki, osiemnastki, urodziny aż po jubileuszowe, dobrane w oryginalny sposób ale idealnie pasujący do kolorystyki wydarzenia. Figury - postacie wykonywane z balonów według naszego projektu a pomysłu klienta. Balony z Helem - Prosta i efektowna dekoracja zazwyczaj wykonywane w jednym lub różnych kolorach.

W naszym sklepie Love Balonowe Poznań napełnimy wasze balony helem od ręki!

W ofercie posiadamy około 1000 różnych wzorów balonów foliowych i lateksowych oraz artykuły dekoracyjne takie jak: akcesoria do fotobudki, kartki okolicznościowe, torebki na prezenty, papier do pakowania prezentów, obrusy papierowe, talerzyki, kubeczki, serwetki, świeczki, toppery na tort, konfetti, gadżety na panieński i kawalerski, czapeczki urodzinowe. Balony mogą być wykorzystywane na wielu wydarzeniach, zaczynając od dekoracji eventów firmowych a kończąc na świętowaniu różnych rocznic, inauguracjach, studniówkach, balach oraz weselach. Czekamy na Ciebie w naszym pięknym sklepie stacjonarnym!

Linki do naszych stron:

Facebook Love Balonowe

Instagram Love Balonowe