Marki

Brak marki

Dekoracje Balonowe

Dekoracje wykonane przy użyciu balonów lateksowych oraz foliowych.

Podkategorie

 • Bukiety Balonowe

  Projektowane przez nas przepiękne Bukiety Balonowe. Do napełnienia powietrzem lub helem. Rewelacyjny pomysł na prezent, który wywoła uśmiech u każdej osoby.  Nasze bukiety są unikatowe i szczegółowo dopracowane. Balony zebrane w przepiękne bukiety tworzące zjawiskowe kompozycję związujemy kokardką ze wstążki satynowej. Bukiet balonowy można połączyć z cyferką tworząc jeszcze większy efekt wizualny, który będzie dopełnieniem Twojego przyjęcia! Przechowywany w dobrych warunkach unosi się w powietrzu około kilku dni.

 • Bramy Balonowe

  PRZEPIĘKNA BRAMA BALONOWA fantastycznie prezentuje się jako główna dekoracja Twojej uroczystości. Dekoracja przykuje uwagę i zachwyci wszystkich gości! Dzięki zjawiskowej dekoracji w łatwy sposób zorganizujesz miejsce do robienia pamiątkowych zdjęć. Wykonujemy Bramy Balonowe w kolorystyce dobranej przez Klienta.

  Bramę Balonową można również odebrać gotową z naszego pięknego sklepu stacjonarnego. Koszt girlandy to 80-100 zł/metr bieżący. Cena zależy od rodzaju balonów. Dekorację możemy zamontować, wtedy realizacja zamówienia możliwa jest na terenie Poznania i bliskich okolic. Koszt dojazdu i montażu liczony jest indywidualnie.

 • Girlandy Balonowe

  Zaprojektowana przez nas PRZEPIĘKNA GIRLANDA BALONOWA do napełnienia powietrzem. Fantastycznie prezentuje się jako główna dekoracja Twojej uroczystości. Możesz umocować ją nad wejściem i stworzyć w ten sposób spektakularną bramę. Dekoracja przykuje uwagę i zachwyci wszystkich gości! Idealnie nadaje się na Baby Shower, Roczek, Urodziny lub inną uroczystość.

  Girlandę można również odebrać gotową z naszego pięknego sklepu stacjonarnego. Koszt girlandy organicznej to 120-180 zł/metr bieżący. Cena zależy od rodzaju balonów oraz objętości. Dekorację możemy zamontować, wtedy realizacja zamówienia możliwa jest na terenie Poznania i bliskich okolic. Koszt dojazdu i montazu liczony jest indywidualnie.

 • Słupy Balonowe

  PRZEPIĘKNY SŁUPEK BALONOWY fantastycznie prezentuje się jako główna dekoracja Twojej uroczystości. Dekoracja przykuje uwagę i zachwyci wszystkich gości!

  Słupek Balonowy można również odebrać gotowy z naszego pięknego sklepu stacjonarnego. Koszt girlandy to 80-100 zł/metr bieżący. Cena zależy od rodzaju balonów. Dekorację możemy zamontować, wtedy realizacja zamówienia możliwa jest na terenie Poznania i bliskich okolic. Koszt dojazdu i montażu liczony jest indywidualnie.

 • Prezent Box Balonowy

  Przepiękny Box Balonowy z wylatującymi balonami na hel to rewelacyjny pomysł na prezent, który wywoła uśmiech u każdej osoby. Projektowane przez nas boxy są unikatowe i szczegółowo dopracowane. Balony zebrane w przepiękne bukiety tworzące zjawiskowe kompozycję związujemy kokardką ze wstążki satynowej. Bukiet balonowy można połączyć z cyferką tworząc jeszcze większy efekt wizualny, który będzie dopełnieniem Twojego przyjęcia! Wybieraj z szerokiej oferty i znajdź idealny zestaw dla siebie!

  Box Balonowy można odebrać gotowy z naszego pięknego sklepu stacjonarnego. Jego cena zależy od ilości i rodzaju balonów. Możliwy jest również transport, wtedy realizacja zamówienia możliwa jest na terenie Poznania i bliskich okolic. Koszt dojazdu liczony jest indywidualnie.

 • Girlanda Balonowa Chmurka

  Zaprojektowana przez nas CHMURKA BALONOWA w przepięknych kolorach. Do napełnienia powietrzem. Fantastycznie prezentuje się jako główna dekoracja Twojej uroczystości. Możesz umocować ją nad wejściem i stworzyć w ten sposób spektakularną bramę. Dekoracja przykuje uwagę i zachwyci wszystkich gości!

  Chmurkę można odebrać gotową z naszego pięknego sklepu stacjonarnego. Koszt chmurki to 150-200 zł. Cena zależy od rodzaju balonów oraz objętości. Dekorację możemy również zamontować, wtedy realizacja zamówienia możliwa jest na terenie Poznania i bliskich okolic. Koszt dojazdu i montażu liczony indywidualnie.

 • Króliczek z balonów

  Najlepsze balony w Polsce znajdziesz w sklepie Love Balonowe!

  Zaprojektowany przez nas PRZEPIĘKNY KRÓLICZEK BALONOWY w pastelowych kolorach. Do napełnienia powietrzem. Fantastycznie prezentuje się jako główna dekoracja Twojej uroczystości. Dekoracja przykuje uwagę i zachwyci wszystkich gości! Idealnie nadaje się na Wielkanoc, Baby Shower, Roczek, Urodziny lub inną uroczystość.

  Króliczka można odebrać gotowego z naszego pięknego sklepu stacjonarnego. Koszt króliczka to 150-200 zł. Cena zależy od rodzaju balonów. Dekorację możemy również zamontować, wtedy realizacja zamówienia możliwa jest na terenie Poznania i bliskich okolic. Koszt dojazdu i montażu liczony indywidualnie.

 • Choinka z balonów

  Najlepsze balony w Polsce znajdziesz w sklepie Love Balonowe!

  Zaprojektowana przez nas PRZEPIĘKNA CHOINKA BALONOWA w pastelowych kolorach. Do napełnienia powietrzem. Fantastycznie prezentuje się jako główna dekoracja Twojej uroczystości. Dekoracja przykuje uwagę i zachwyci wszystkich gości! Idealnie nadaje się na Święta Bożego Narodzenia oraz Mikołajki.

  Choinkę można odebrać gotowego z naszego pięknego sklepu stacjonarnego. Koszt choinki to 120-300 zł. Cena zależy od rodzaju balonów i wielkości choinki. Dekorację możemy również zamontować, wtedy realizacja zamówienia możliwa jest na terenie Poznania i bliskich okolic. Koszt dojazdu i montażu liczony indywidualnie.

 • Stojące zwierzątko

  Najlepsze balony w Polsce znajdziesz w sklepie Love Balonowe!

  Zaprojektowane przez nas PRZEPIĘKNESTOJĄCE ZWIERZĄTKA BALONOWE w pastelowych kolorach. Do napełnienia powietrzem. Fantastycznie prezentują się jako główna dekoracja Twojej uroczystości. Dekoracja przykuje uwagę i zachwyci wszystkich gości! Idealnie nadaje się na Baby Shower, Roczek, Urodziny lub inną uroczystość. Dzięki zjawiskowej dekoracji w łatwy sposób zorganizujesz miejsce do robienia pamiątkowych zdjęć.

  Stojącego zwierzaczka można odebrać gotowwego z naszego pięknego sklepu stacjonarnego. Koszt stojących zwierzaczków to 120-150 zł. Cena zależy od rodzaju balonów oraz objętości. Dekorację możemy również zamontować, wtedy realizacja zamówienia możliwa jest na terenie Poznania i bliskich okolic. Koszt dojazdu i montażu liczony indywidualnie.

 • Stojąca Cyferka

  Najlepsze balony w Polsce znajdziesz w sklepie Love Balonowe!

  Zaprojektowane przez nas PRZEPIĘKNE STOJĄCE CYFERKI BALONOWE w metalicznych i pastelowych kolorach. Do napełnienia powietrzem. Fantastycznie prezentują się jako główna dekoracja Twojej uroczystości. Dekoracja przykuje uwagę i zachwyci wszystkich gości! Idealnie nadaje się na Baby Shower, Roczek, Urodziny lub inną uroczystość. Dzięki zjawiskowej dekoracji w łatwy sposób zorganizujesz miejsce do robienia pamiątkowych zdjęć.

  Stojące Cyferki można odebrać gotowe z naszego pięknego sklepu stacjonarnego. Koszt stojących cyferek to 250-300 zł. Cena zależy od rodzaju balonów oraz objętości. Dekorację możemy również zamontować, wtedy realizacja zamówienia możliwa jest na terenie Poznania i bliskich okolic. Koszt dojazdu i montażu liczony indywidualnie.

 • Margaretka z balonów

  Zaprojektowana przez nas PRZEPIĘKNA MARGARETKA BALONOWA w pastelowych kolorach. Do napełnienia powietrzem. Fantastycznie prezentuje się jako główna dekoracja Twojej uroczystości. Możesz umocować ją nad wejściem i stworzyć w ten sposób spektakularną ściankę do robienia zdjęć. Dekoracja przykuje uwagę i zachwyci wszystkich gości! Idealnie nadaje się na Baby Shower, Roczek, Urodziny lub inną uroczystość. Dzięki zjawiskowej dekoracji w łatwy sposób zorganizujesz miejsce do robienia pamiątkowych zdjęć. Pod margaretką doradzamy zamontować dobraną kolorystycznie kurtynę. Na jej tle fantastycznie sprawdza się bukiet balonów z helem oraz balony foliowe w kształcie cyferek.

  Margaretkę można odebrać gotową z naszego pięknego sklepu stacjonarnego. Koszt margaretki to 35-50. Cena zależy od rodzaju balonów oraz objętości. Dekorację możemy również zamontować, wtedy realizacja zamówienia możliwa jest na terenie Poznania i bliskich okolic. Koszt dojazdu i montażu liczony indywidualnie.

 • Pająk z balonów

  Zaprojektowany przez nas PRZEPIĘKNY PAJĄK BALONOWY w pastelowych kolorach. Do napełnienia powietrzem. Fantastycznie prezentuje się jako główna dekoracja Twojej uroczystości halloween. Możesz umocować ją nad wejściem i stworzyć w ten sposób spektakularną dekorację, która przykuje uwagę i zachwyci wszystkich gości!

  Pająka można odebrać gotowego z naszego pięknego sklepu stacjonarnego. Koszt pająka to 35-50 zł. Cena zależy od rodzaju balonów oraz objętości. Dekorację możemy również zamontować, wtedy realizacja zamówienia możliwa jest na terenie Poznania i bliskich okolic. Koszt dojazdu i montażu liczony indywidualnie.

 • Dekoracja Apartamentu

  Chętnie przygotujemy DEKORACJE APARTAMENTU zarówno na Zaręczyny, Urodziny, tematyczny Wieczór Panieński, jak i wymarzony Baby Shower. Pamiętaj, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! Elementami dekoracji mogą być balony z helem okrągłe lub w kształcie serc, w formie cyfr lub napisów: Bride to be, Happy Birthday, Will You Marry Me, Love. Zamiast balonów możemy również zaproponować napisy w formie girlandy z hasłem na specjalną okazję. Całą dekorację uzupełnią confetti i kurtyna, balony dmuchane, które wypełnią całą podłogę, a także świece, tworzące niesamowity klimat. Kolorystykę elementów dobierzemy do okazji: złoto, różowe złoto, srebro lub inne kolorki.

 • Sufit Balonowy

  Sufit Balonowy składa się ze 100 sztuk balonów lateksowych napełnionych helem.

Aktywne filtry